Bar•Family•Piceri (@bar.restorant.piceri.family)

2 weeks ago

⭕️E shtune 15/02/2019- Menu @baboon_delivery Sherbim taxi 069 987 6091 11:00-23:00 ————————————————————————🛑Baza e @bar .restorant.piceri.family eshte te gatuarit me gjerat e stines,cilesi, shendetshem dhe me sa me pak yndyre 🛑Per te gjithe ato qe jane njohes te mire te mishit, ne gatimet tona do kuptoni qe mishi eshte bio( i vendit ), sallatat tona marinohen me vaj ulliri bio ———————————————————————— 🛑Shefja dhe stafi i Family kujdesen qe çdo pjate te gatuhet ne çast dhe te sherbet e ngrohte tek klienti 🛑Kur te na provoni do te na kujtoni&falenderoni😎 #family #pizza #sanduiç #supa #antipasta #pastasalad #pastalover #chicken #mishviçi #menuditore

0 comments